Üstüne üstlük, güçlendirilmesi için feryat figan yürütülen kampanya sonrası partimiz, parlamentoda bırakın salt çoğunluğu almayı, 4’te bir çoğunluktan 5’te bir çoğunluğa düşmüştür.
DÜNYADA HER ŞEY İÇİN, MEDENİYET İÇİN, HAYAT İÇİN, BAŞARI İÇİN EN GERÇEK YOL GÖSTERİCİ İLİMDİR, FENDİR...
 • Egemenlik Kayıtsız
  ve Şartsız Milletindir...
 • En Büyük Savaş
  Cahilliğe Karşı Yapılan Savaştır...
Cumhuriyetin 2. yüzyılına girerken, cumhuriyeti kuran partimiz, seçimlerin her ikisini de kaybetmiştir.
29 Mayıs 2023

Üstüne üstlük, güçlendirilmesi için feryat figan yürütülen kampanya sonrası partimiz, parlamentoda bırakın salt çoğunluğu almayı, 4’te bir çoğunluktan 5’te bir çoğunluğa düşmüştür. Helal oylarının getirdiği, görünen 39, gerçekte 60 milletvekili sağcı siyaset cambazlarına peşkeş çekilmiştir.

Partinin ruhu resmen ve alenen iç edilmiştir.

Partimizin tek başına yürütme erkini alma hikayesi de bitmiştir. Bu hikayeye inanan partili kadrolar, genel başkan dahil, bugün itibariyle işsizdir.

Şunu kabul etmek zorundayız: “Cumhuriyetin 2. yüzyılı CHP’siz başlayacaktır”

Durumlara sakince bakalım;

 1. Sosyal medya oyunları üzerinden iktidarı kapma teranesi bitti.

 2. Kazanmanın ön koşulu; yeteri kadar azimli -liyakatli de diyebiliriz- askerle, yeteri kadar yıkıcı mühimmatla, doğru bir stratejiyi ve “zamanın ruhu”na uygun taktikleri uygulayan iyi bir liderlikti.

 3. Ama “ol-a-madı.”

 4. Kemal beye gaz veren batı dünyası, daha YSK geçici sonuçları açıklamadan, büyük bir telaşla Tayyip beyin zaferini kutladı.

 5. Bundan böyle, Kemal beyin “koltukta” oturduğu her saniye sonrası, kendisine inanan kitlelerin acıları katlanarak büyüyecektir.

 6. Mazeretlerin hiçbirisi yenilgiyi “mazur” gösteremez.

 7. Kemal beyin yürüteceği bir mücadele kalmamıştır.

 8. Kemal beyin dostlarının önündeki en önemli görev, Kemal beyi siyasetten çekilmeye davet etmektir.

 9. Bunu “vatanını seven” herkesten bekliyoruz.

 

Kemal beyin fazla birşey yapmasına gerek yok. Bir beyaz kağıt çekecek önüne ve yazacağı iki satırla partimizin önünü açacaktır. Unutulmasın ki, partimiz kendisi hüsnüniyetle çalışan hiçkimseyi rencide etmez, bağrına basar.

Umutların yeşermesi için tek yol bu!

Haydi!

Metin Lütfi BAYDAR

Paylaş:
Yorumlar


スーパーコピー 時計 セイコー 女性 (25.10.2023 16:24:02)
ルイヴィトン財布 弊店では信用第一主義を徹底しており社員全員下記の方針のもとに頑張っています。 1.不適合品を入荷しない。 厳しく受け入れ検査を行い、お客様に満足いただける品質のいい物だけを入荷する。 2.不適合品を出荷しない。 出荷前に細部まで二重確認を行い、お客様からご注文頂いた商品を納期通り出荷する。 3.お客様からのクレームゼロ お客様第一主義を徹底し、お客様からのお問い合わせ、苦情等に対して積極的かつ丁寧に対応いたします。 スーパーコピー 時計 セイコー 女性 https://www.kusuridonya.com/product/detail-1353.html
0.532 261 33 24